Polizinginiai automobiliai

Naudoti, patikrinti ir patikimi automobiliai iš Europos lizingo bendrovių. Tai puiki alternatyva naujiems automobiliams. Pagrindiniai polizinginių automobilių privalumai:

  • Tikrai, patikrinta rida
  • Pilnai žinoma aptarnavimo istorija
  • Remonto išklotinė
  • Suteikiama garantija
  • Vienas savininkas
  • Papildoma patikra Lietuvoje prieš parduodant
polizinginiai automobiliai
AutoDeal.com polizinginiai automobiliai

polizinginiai automobiliai
Polizinginiai automobiliai

Polizinginiai automobiliai – tai automobiliai, nupirkti pasibaigus lizingo laikotarpiui. Dažniausiai automobiliai europos bankų, automobilių gamintojų, lizingo įmonių.

Polizinginiai automobiliai būna tik 2-5 metų senumo (toks standartinis lizingavimosi laikotarpis). Automobiliai dažniausiai būna idealios būklės, su visa aptarnavimo istorija pas oficialius dealerius. Vienintelis minusas – dažnai lizinginiai automobiliai turi pačias paprasčiausias, pigiausias komplektacijas.

lizinginiai auto
Copart.de aukcionai

polizinginiai automobiliai eu
BCA europos aukcionai

Ar verta rinktis polizinginį automobilį?

Visiems, kuriems baigiasi automobilio nuoma, yra sprendimo laikas: nusipirkite automobilį iš finansų bendrovės arba grąžinkite jį ir suraskite naują automobilį. Galbūt jums labai patinka dabartinis jūsų automobilis ir jaučiatės jį išlaikę. Arba, galbūt, nusprendėte pirkti, o ne išsinuomoti kitą, ir šį kartą svarstote apie naudotą automobilį.

PAGRINDINIAI PAKEITIMAI
Atėjus laikui įsigyti naują automobilį, pirkimas ir išperkamoji nuoma yra du pagrindiniai būdai.
Pirkdami tiek grynais, tiek su paskola reiškia, kad jums 100% priklauso automobilis. Laikui bėgant automobilio turėjimas gali būti ekonomiškesnis, tačiau jūs taip pat turėsite sumokėti už remontą ir priežiūrą.
Nuoma gali būti mokama mažesnėmis mėnesinėmis įmokomis nei automatinė paskola, tačiau automobilį galėsite laikyti tik kelerius metus – paprastai taip pat susidursite su ridos apribojimais.
Tačiau naudodamiesi nuoma, kiekvieną kartą atnaujindami, jūs patirsite palyginti naują transporto priemonę.
Pagrindinės aplinkybės
Akivaizdu, kad lizingo bendrovės prašoma kaina yra pagrindinis veiksnys. Taip pat yra keletas bendrų pranašumų įsigyjant esamą automobilį. Pirma, jūs žinote automobilio istoriją, o tai yra pranašumas, kurio dauguma naudojamų automobilių pirkėjai neturi. Tai ypač pasakytina apie tai, kai palepinate automobilį tuo metu, kai jis buvo jums prižiūrimas. Ar esate tas vairuotojas, kuris kruopščiai eina keisti alyvą, kai tam reikia? Ar visus metus laikote savo automobilį garaže, kad išlaikytumėte nepriekaištingą apdailą? Jei taip, pirksite automobilį, kuris, jūsų žiniomis, yra puikios formos.

Ironiška, bet automobilio pirkimas taip pat gali būti pliusas, jei su automobiliu nesielgėte ypač gerai. Daugelyje nuomos mokesčių yra papildomi mokesčiai už neįprastą transporto priemonės nusidėvėjimą, kuris gali pasirodyti apžiūros metu. Automobilio laikymas yra būdas išvengti papildomų išlaidų.

Tie, kurie savo automobiliu nuvažiavo daug mylių, taip pat gali sutaupyti pinigų, nusipirkę jį pasibaigus nuomos sutarčiai. Šioms sutartims paprastai taikoma metinė ridos riba; jei pervažiuosite, būsite įvertintas fiksuotas papildomų mylių mokestis. Paimkite, pavyzdžiui, trejų metų nuomos sutartį su 12 000 ridos limitu. Lizingo laikotarpiui pasibaigus, lizingo bendrovė tikisi, kad jūs grąžinsite automobilį su mažiau nei 36 000 mylių.

Bet tarkime, jūs reguliariai darote ilgas keliones ir per tą ruožą surinksite 45 000. Jei jūsų nuomos mokestis viršija 0,15 USD už mylią, grąžindami automobilį turėsite sumokėti 1 350 USD; kai kurie per dideli mokesčiai gali siekti 0,25 USD. Pirkdami automobilį, jums nereikės jaudintis dėl šio papildomo mokesčio.

Matematika
Žinoma, šie galimi pranašumai yra tik dalis lygties. Daugeliui vairuotojų didžiausias klausimas – po „Ar noriu naujo automobilio?“ – ar pirkimo kaina yra gera kaina. Į didžiąją dalį nuomos bus įtraukta „atpirkimo kaina“, suma, kurią turėsite sumokėti, jei norėtumėte pasilikti prie automobilio. Tai yra lizingo pramonės faktas, kad ši išpirkimo kaina iš tikrųjų nustatoma prieš pradedant nuomą. Priežastis ta, kad lizingo bendrovė, norėdama nustatyti jūsų mėnesines įmokas, turi įvertinti, kiek automobilis nusidėvės sutarties vykdymo metu. Jūsų mėnesinės išlaidos iš esmės yra automobilio pardavimo kaina, atėmus likutinę vertę, kai nuoma pasibaigia, padalyta iš mėnesių skaičiaus pagal sutartį.

Paimkite sedaną, kurio nauja kaina yra 25 000 USD. Per trejus metus lizingo įmonė prognozuoja, kad automobilio vertė bus 15 000 USD. Ši 15 000 USD likutinė vertė tampa atpirkimo kainos pagrindu. Kai kuriose nuomos sutartyse yra numatytas išpirkimo mokestis, dėl kurio galutinė kaina gali būti šiek tiek didesnė. Bet čia yra dalykas: kartais įmonės įverčiai neįvertinami. Sunku numatyti visus veiksnius, kurie gali paveikti perpardavimo vertės metus prieš laiką. Prieš nuspręsdami nusipirkti išsinuomotą automobilį, palyginsite nuomos supirkimo kainą su dabartine automobilio perpardavimo verte.

Tokie šaltiniai kaip „Kelley Blue Book“, „Edmunds“ ir „NADAguides“ yra geros vietos pradėti. Norėdami gauti tiksliausias kainas, įsitikinkite, kad įvedėte visas automobilio galimybes, kur gyvenate, ir tikslų ridos skaičių, naudodamiesi odometru, taip pat sąžiningai įvertinkite automobilio būklę. Kai kurie ekspertai siūlo naudoti „privataus vakarėlio“ kainą, kad būtų galima vadovautis jūsų sprendimu, o ne didesnėmis platinimo kainomis. Jei automobilį galite įsigyti už mažesnę nei jo dabartinė rinkos vertė ir jums patinka automobilis, nusipirkti jį iš lizingo bendrovės tikriausiai yra prasminga. Bet net jei atrodo, kad iš pirmo žvilgsnio permokėtumėte šiek tiek daugiau, nusipirkti automobilį vis tiek gali būti gera idėja.

Tarkime, kad transporto priemonės atgalinė kaina yra 20 000 USD, o panašaus automobilio vertė – 19 000 USD iš privataus pardavėjo. Kai kuriems žmonėms tai, kad jie žino automobilį iš vidaus ir išorės, gali kompensuoti dėl šiek tiek padidintos kainos etiketės. Jei vairuotojui grąžinus automobilį į prekybos atstovą kyla delspinigių mokestis, sprendimas tampa dar lengvesnis. Tarkime, kad viršijantys mokesčiai siekia 1500 USD. Jei atsižvelgsite į šiuos mokesčius, tikrosios si pirkimo kainos

Hey.lt