Automobilių lizingas

Daug žmonių dažnai atmeta automobilio lizingo idėją. Žodis „lizingas“ yra laikinas dalykas, net jei kada nors buvo objektas, kurį amerikiečiai kuria asmeninius santykius, tai jų automobiliai. Tačiau realybė yra ta, kad žmonės, kurie niekada nesvarstė automobilio nuomos, niekada neturi laiko suprasti pačios nuomos procesą.

Kas yra automobilių lizingas?
Automobilio lizingas yra sutartis, kurioje viena šalis perduoda kažką (žemės sklypą, pastatą, paslaugą ar kitą objektą) kitai šaliai tam tikrą laiką mainais už mokėjimą ar pinigus, paprastai periodiškai. Automobilių nuomos metu perduodamas objektas yra pati transporto priemonė. Lizingo ir finansavimo skirtumas yra tas, kad sutarties laikotarpio pabaigoje turite grįžti į nuomotoją.

Privalumai ir trūkumai
Vairuotojai, kurie nori nuomoti, o ne linkę tai daryti, dėl dviejų pagrindinių priežasčių. Pirma, jie gauna naują automobilį, kuris yra garantuojamas per visą nuomos laikotarpį, todėl retai reikia nieko daugiau, nei įprastinė priežiūra. Antra, mėnesiniai mokėjimai už išnuomotą transporto priemonę yra siauresni nei grąžintai transporto priemonei. Taip yra todėl, kad nuomos mokesčiai yra pagrįsti transporto priemonės vertės sumažėjimu per nuomos laikotarpį, o ne visą transporto priemonės vertę.

Dėl šios priežasties vairuotojai gali išsinuomoti automobilį, kuris yra gražesnis ir brangesnis nei galima.

Taip pat yra trūkumų nuomai. Polizinginiai automobiliai yra vienas iš jų yra tai, kad, kalbant apie nuomininko gyvenimo trukmę, jis ar ji greičiausiai išleis daugiau lėšų savo automobiliams nei pirkėjas. Kitas trūkumas yra tas, kad nuomos laikotarpio pabaigoje nuomininkas turi paversti išnuomota transporto priemone ir tada įsigyti pasirinkimo galimybę. išsinuomoti kitą. Taigi, kuri parinktis yra geriausia? Tai priklauso nuo unikalių vairuotojo poreikių ir pageidavimų.

Nuomos procesas ir sąlygos
Kaina visada yra apatinė eilutė, o kai kalbama apie automobilio nuomos kainą, tai gali būti šiek tiek sudėtinga. Štai kodėl svarbu turėti gerą pagrindinį supratimą apie nuomos sutartyje vartojamas sąvokas. Sėdėdami su pardavėju, norėdami pereiti per nuomos procesą, čia yra dažniausiai vartojami terminai:

Gamintojo siūloma mažmeninė kaina (MSRP): tai visa naujos transporto priemonės kaina, dar vadinama lipduko kaina. Išskyrus keistą atvejį, kai konkretus modelis turi didelę paklausą, turėtumėte sugebėti derėtis dėl MSRP, kartais žymiai. Jūs tikrai turėtumėte visada pabandyti. Su nedideliu tyrimu internete galite sužinoti, ką galite padaryti internete.
Kapitalizuotos išlaidos (Cap Cost): tai pagrindinė kaina, kurią, tikėkimės, derėsite iki MSRP. Viršutinė kaina taip pat gali būti vadinama „nuomos kaina“. Tai gera strategija neleisti prekiautojui žinoti, kad ketinate išsinuomoti transporto priemonę. Ir jei jūsų pardavėjas pasakys, kad negalite derėtis dėl MSRP, jei planuojate išsinuomoti, netikėkite. Kapitalo kaina, taip pat beveik kiekvienas kitas nuomos proceso skaičius, visada yra apyvartinė.
Likutinė vertė: tai yra didmeninė transporto priemonės vertė nuomos laikotarpio pabaigoje. Nuomotojų nuomos likutinė vertė nuomos metu yra parašyta remiantis istoriniais perpardavimo vertės duomenimis.
Nusidėvėjimas: nusidėvėjimas yra skirtumas tarp transporto priemonės vertės, kai jis yra naujas, ir jo likutinę vertę. Kitaip tariant; tai yra transporto priemonės vertės sumažėjimas per nuomos laikotarpį. Nusidėvėjimo kaina yra tai, kas sudaro mėnesio mokėjimo sumą.
Pinigų faktorius arba nuomos norma: tai tik skirtinga palūkanų norma. Atminkite, kad nuomos metu iš tikrųjų atsitinka, kad lizingo agentūra perka automobilį iš pardavėjo ir išnuomoja ją jums. Pinigų faktorius yra antra pagal dydį mėnesinio nuomos mokesčio dalis, o nuomotojas yra nuomos laikotarpio kapitalas. Pinigų faktorius, kaip ir kitos palūkanų normos, labai priklauso nuo nuomininko kredito balo.
Rida ir mokesčiai: dalis visų automobilių nuomos yra nurodytas maksimalus mylių skaičius, kurį nuomininkas gali vairuoti per metus, vadinamą rida. Standartinė rida, skirta privačių vairuotojų nuomai, paprastai svyruoja nuo 10 000 iki 15 000 mylių per metus. Jei vairuotojas viršija kilometražo pašalpą, jis ims papildomą mokestį, kuris yra nuo 0,10 iki 0,25 JAV dolerio už mylių. Šalys gali derėtis dėl visų čia pateiktų duomenų.
Nuomos terminas: Tai yra nuomos trukmė. Tipinės automobilio lizingo sutartys sudaromos 2, 3, 4 ar penkiems metams.

Hey.lt